START THE CHANGE!

AKTUALNOŚCI » START THE CHANGE!

2018-10-09 09:57

Z wielką radością informujemy, że nasze nauczycielki, Panie: Monika Skwarek i Natalia Hendrych będą realizowały w naszej szkole świetny projekt „START THE CHANGE ! Działaj lokalnie, zmieniaj globalnie”. W tym celu nasze Szanowne nauczycielki odbyły intensywne, profesjonalne i kilkudniowe szkolenie, które odbyło się w Warszawie. W ramach projektu Panie przeprowadzą aktywne warsztaty z młodzieżą i wspólnie zorganizują akcję społeczną. Inicjatywa startuje już w październiku!
Projekt ma na celu wyposażenie młodzieży w wiedzę i umiejętności umożliwiające zrozumienie globalnych współzależności, migracji oraz własnej roli i odpowiedzialności za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i praw człowieka. Młodzież zaangażowana będzie w realizację innowacyjnych działań łączących tematykę praw człowieka. Dlatego już teraz zapraszamy aktywistów i aktywistki oraz młodzież szkolną.
Niezmiernie cieszymy się, że nasze nauczycielki postanowiły realizować i propagować idee i założenia projektu w naszej placówce, dając tym samym świetny przykład dla młodzieży. To już kolejna, niezwykle interesująca inicjatywa, którą będą koordynowały Panie Skwarek i Hendrych. Brawo!
Serdecznie dziękujemy organizacji międzynarodowej Amnesty International (główny organizator i koordynator działań) za możliwość uczestnictwa w tym arcyciekawym i stymulującym przedsięwzięciu.