Giełda Edukacji w Plastyku. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

AKTUALNOŚCI » Giełda Edukacji w Plastyku. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

2020-05-05 11:46

Liceum Plastyczne im. St. I. Witkiewicza w Słupsku zaprasza uczniów – kandydatów, rodziców i nauczycieli do uczestnictwa w Giełdzie Edukacji. Celem tego wydarzenia edukacyjnego jest zaprezentowanie oferty edukacyjnej przez nasz Plastyk na rok szkolny 2020/2021, przekazanie młodzieży, rodzicom i nauczycielom obszernych informacji niezbędnych do świadomego wyboru dalszej drogi kształcenia oraz promowanie idei świadomego wyboru dalszej drogi edukacyjnej.

Spotkania z osobami zainteresowanymi będą miały charakter zindywidualizowany, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie epidemii koronawirusa. Wystarczy zadzwonić na wskazany przez placówkę numer telefonu i umówić się na dowolną godzinę na spotkanie. W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną słupskiego Plastyka, z systemem rekrutacyjnym, poznać specyfikę nauczania na konkretnych specjalnościach artystycznych, zasady funkcjonowania szkoły, wyniki matur. Organizatorzy przybliżą młodym ludziom możliwe ścieżki kariery. Ponadto będzie można zwiedzić pracownie artystyczne, sale lekcyjne oraz zapoznać się z wyposażeniem szkoły.

Rolę przewodnika - informatora będzie pełnił Pan Robert Zając, dyrektor administracyjny w Liceum Plastycznym im. St. I. Witkiewicza w Słupsku. Rejestracja na Giełdę Edukacji w Plastyku odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu 698 674 139. Wszystkie spotkania w ramach giełdy odbywać się będą w budynku słupskiego Zespołu Szkół Informatycznych przy ul. Koszalińskiej 9.