Dzień Edukacji Narodowej

AKTUALNOŚCI » Dzień Edukacji Narodowej

2019-10-14 15:58

Wierni tradycji - 14 października br. - obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku klasa II B Liceum Plastycznego pod opieką wychowawczyni, Pani Eweliny Walczak, przygotowała rewelacyjną uroczystość. Podczas uroczystej akademii nie zabrakło wyrazów wdzięczności i słów uznania dla trudnej pracy naszych pedagogów. Wydarzenie uświetniła część artystyczna przygotowana przez naszych licealistów.

Dyrektor naszej placówki Pani Monika Stępnik przekazała nauczycielom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Złożyła naszym pedagogom i wychowawcom serdeczne podziękowania za trud włożony w proces kształcenia, doceniając ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Nasi Kochani nauczyciele odebrali również zasłużone życzenia i podziękowania od uczniów, rodziców i dyrekcji.

Był to niezwykły dzień, pełen wrażeń i nieukrywanych wzruszeń, który na długo pozostanie wszystkim w pamięci. W przepięknie udekorowanej auli spotkali się pedagodzy, uczniowie i pozostali pracownicy szkoły, by wspólnie świętować.

Kochani nauczyciele to dzięki waszej ciężkiej pracy nasi uczniowie mogą czuć się w szkole bezpiecznie, rozwijać swoje pasje i umiejętności. To wy wskazujecie im drogowskazy w nauce, często pokazujecie im normy i zasady. Jesteście ostoją dla nich, ale i dla rodziców.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy serdeczne podziękowania i słowa uznania za odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia. Życzymy, aby wysiłek i trud, który Państwo wkładacie w rozwijanie umiejętności dzieci i młodzieży spotkał się z uznaniem przełożonych i wychowanków zachęcając do dalszej pracy. Życzymy również zdrowia i pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.