Wolontariat uczniów Plastyka

AKTUALNOŚCI » Wolontariat uczniów Plastyka

2019-10-28 16:45

Dziś nasi szkolni wolontariusze spisali się na medal (zresztą jak zawsze), ofiarując swoją pomoc przy organizacji VII Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych pod honorowym patronatem Starosty Słupskiego Pana Pawła Lisowskiego. Na scenie w słupskiej filharmonii zaprezentowały się utalentowane osoby z niepełnosprawnościami z terenu Powiatu Słupskiego i miasta Słupsk oraz goście z Powiatu Cieszyńskiego. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy pomóc przy organizacji tak rewelacyjnego, kulturalnego wydarzenia. Uczestniczyć w wyjątkowych prezentacjach kunsztu twórczego artystów ze Słupska, Rumska, Gardny Wielkiej, Kobylnicy, Potęgowa, Machowina, Damnicy, Machowinka, Lubuczewa, a także Drogomyśla.

Serdecznie dziękujemy organizatorom: Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie i Stowarzyszeniu "Zacisze" za zaproszenie, za to, że mieliśmy sposobność włączyć się w tak świetną imprezę i przede wszystkim w niej uczestniczyć. Ślicznie dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy naszym Wspaniałym Wolontariuszom: Dominice Romaniuk (kl. 1 B Liceum Plastycznego), Patrycji Dzienisz, Mieszkowi Haładynowi, Alicji Sperze (wszyscy kl. 1 C Liceum Plastycznego), Agnieszce Fordońskiej, Zuzannie Głowińskiej, Agacie Grędeckiej (kl. 1 A Liceum Plastycznego) za cudowną pomoc w organizacji wydarzenia. Z ramienia naszej szkoły wydarzenie koordynowała Pani Maria Lelakowska, opiekunka szkolnego wolontariatu.