Uczniowie Plastyka stworzyli kolorowanki dla przedszkolaków

AKTUALNOŚCI » Uczniowie Plastyka stworzyli kolorowanki dla przedszkolaków

2020-04-26 14:31

Nasi uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych ponownie wykazali się kreatywnością i pomysłowością – tym razem nasi utalentowani plastycy stworzyli kolorowanki z myślą o najmłodszych słupszczanach, a konkretnie o maluchach z Przedszkola Miejskiego nr 12 "Niezapominajka" w Słupsku.

Akcję opracowania kolorowanek dla przedszkolaków zainspirowała nasza sympatyczna Pani pedagog – Małgorzata Siupik - Winiszewska. Na odzew naszej młodzieży nie trzeba było długo czekać. I tak np. Agnieszka Kitowska, nasza uczennica Plastyka, stworzyła kolorowankę inspirowaną zagranicznym serialem animowanym pt. „SpongeBob Kanciastoporty”, którego fabuła koncentruje się na tytułowej postaci, energicznej i pozytywnie nastawionej do świata gąbce morskiej z wyglądu przypominającej gąbkę kuchenną. Mało tego: postacie w stworzonej przez naszą licealistkę kolorowance odzwierciedlają kierunki kształcenia w naszej szkole: Technikum Weterynarii, Medyczne Liceum Ogólnokształcące, Policyjne Liceum Ogólnokształcące, Liceum Sztuk Plastycznych oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego.

Wszystkie kolorowanki stworzone przez naszych młodych artystów są świetne. Maluchy z „Niezapominajki” już otrzymały od nas obrazki do pokolorowania. Milusińscy bardzo cieszą się z prezentu, dziękują oraz serdecznie pozdrawiają całą naszą szkolną społeczność. Mamy nadzieję, że przedszkolaki oraz ich rodzice świetnie się bawią.

Kolorowanki stworzone przez naszych plastyków może pobrać, wydrukować i pokolorować każdy. Plik z obrazkami do pobrania tutaj:
KOLOROWANKI DO POBRANIA

Miłej zabawy, liczymy na Waszą kreatywność!