Plastyk z tytułem "Szkoły na Medal"!

AKTUALNOŚCI » Plastyk z tytułem "Szkoły na Medal"!

2020-05-11 17:39

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł „Szkoły na Medal”. Tytuł ten naszej placówce przyznała firma edukacyjna „Mogalo” w Warszawie – organizator bardzo popularnych w naszym kraju interaktywnych konkursów przedmiotowych takich jak Maks Matematyczny, Verstehen, Understand i Rozumiem.

Nasza placówka otrzymała ten zaszczytny tytuł w związku z zaangażowaniem naszych nauczycielek matematyki - Pani Agnieszki Kałuży-Horbaczewskiej oraz Pani Moniki Skwarek w rozwijanie talentów i zainteresowań uczniów biorących udział w ogólnopolskich interaktywnych konkursach przedmiotowych organizowanych przez „Mogalo”. Kolejnym czynnikiem decydującym o przyznaniu tego tytułu naszej szkole - był fakt uzyskania przez naszych uczniów bardzo dobrych wyników w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Maks Matematyczny”.

Cieszymy się niezmiernie. To bardzo duży sukces świadczący o wysokim poziomie oraz jakości kształcenia w naszej szkole. To też ogromny powód do dumy, że nasza placówka (i jej sukcesy) została dostrzeżona na mapie edukacyjnej Polski. Wielkie słowa uznania należą się naszym nauczycielkom matematyki Pani Agnieszce oraz Pani Monice za wybitne, konsekwentne i profesjonalne prowadzenie i przygotowywanie naszych uczniów do konkursów ogólnopolskich, oraz oczywiście podziw i równie wielkie słowa pochwały kierujemy w stronę naszych uczniów, którzy osiągają rewelacyjne wyniki w ogólnopolskich konkursach matematycznych.

Wielkie brawa! Chapeau bas!