Plastyk z pomocą dla malutkiej Zuzi

AKTUALNOŚCI » Plastyk z pomocą dla malutkiej Zuzi

2019-12-19 17:42

W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski pod opieką Pana Bartosza Norka zorganizował kiermasz słodkości, z którego dochód ma wesprzeć leczenie malutkiej Zuzi Kapczuk, która walczy z guzem mózgu. Zuzia potrzebuje pomocy, ponieważ jej leczenie wiąże się z dużymi kosztami, a jej rodzice chcą zrobić wszystko, aby wróciła do pełnej sprawności.

Dzisiejsza akcja przyniosła 1260 zł! Serce rośnie, gdy widzi się, kiedy cała społeczność naszej szkoły włącza się w takie akcje charytatywne. Przepiękna postawa! Jesteśmy dumni z naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, że z tak wielką ochotą, zapałem i zaangażowaniem pośpieszyli z pomocą i wsparli inicjatywę naszego Samorządu Uczniowskiego. Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy zaoferowali pomoc, zakupując przepyszne słodkości. Dziękujemy za Wasz czas, Waszą energię i zaangażowanie, w końcu za przygotowanie wyśmienitych wypieków!

Wielkie brawa dla naszej społeczności szkolnej! Jedno jest pewne: można na Was Kochani liczyć, pokazaliście to wielokrotnie!