Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA » Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

 1. Uczniowie LP pod opieką pani Julity Rzeppki wykonali scenografię do I edycji konkursu "Lasy-zielony skarb Pomorza" zorganizowanego przez Park Krajobrazowy "Dolina Słupi".
 2. Udział uczniów w plenerze artystycznym w Orońsku pod opieką pani Natalii Hendrych.
 3. Podziękowanie dla pani Malwiny Tomaszewskiej za przygotowanie uczniów do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Podwórko – kosmiczne podwórko".
 4. Wyróżnienie dla Maćka Mackiewicza oraz Darii Raszewskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Podwórko – kosmiczne podwórko".
 5. Dyplom dla Mai Czeszejko-Sochackiej, Aleksandry Chmury oraz Joanny Wac za udział w II etapie VIII przeglądu prac z rysunku, malarstwa i rzeźby makroregionu północno-zachodniego.
 6. Podziękowanie dla pani Maliny Tomaszewskiej za bardzo dobre przygotowanie uczniów do Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Pamiętajcie o ogrodach".
 7. Dyplom dla Liceum Plastycznego w Słupsku za udział i sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pudełko zwane wyobraźnią".
 8. I miejsce Kasandry Mroczek w konkursie "Plakat promujący Liceum Plastyczne w Słupsku".
 9. II miejsce Angeliki Rogozy w konkursie "Plakat promujący Liceum Plastyczne w Słupsku".
 10. IV miejsce Mariusza Mieczkowskiego w konkursie "Plakat promujący Liceum Plastyczne w Słupsku".
 11. II nagroda Joanny Wac w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Labirynt wyobraźni 2012".
 12. I miejsce Aleksandry Chmury w konkursie artystycznym "Gdańszczanie i ich domy w czasach historycznych (XV-XVIII w.).
 13. II miejsce Mai Czeszejko-Sochackiej w konkursie artystycznym "Gdańszczanie i ich domy w czasach historycznych (XV-XVIII w.).
 14. Wyróżnienie dla Darii Raszewskiej w konkursie ekologicznym "Wspólnie dbamy o środowisko".
 15. Prezentacja prac uczniów Liceum Plastycznego w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bytowie pod opieką pani Natalii Hendrych.
 16. Dyplom dla Angeliki Rogozy, Pauliny Motarskiej oraz Kornelii Muniak za udział w konkursie tematycznym "Transplantacja – szansa na drugie życie".