Ogólnopolski sukces Sandry Skurnóg!

AKTUALNOŚCI » Ogólnopolski sukces Sandry Skurnóg!

2020-02-04 14:04

Z wielką przyjemnością informujemy, że Sandra Skurnóg, uczennica 3 klasy naszego Plastyka, zajęła 7 miejsce w kraju w zakresie prac rysunkowych realizowanych w ramach Ogólnopolskiego przeglądu plastycznego z rysunku, malarstwa i rzeźby – badanie jakości kształcenia artystycznego! To rewelacyjny wynik, świadczący o ogromnym potencjale artystycznym i talencie naszej podopiecznej.

Zadaniem Sandry w ramach pracy rysunkowej była realizacja studium postaci siedzącej (postać młodego mężczyzny/chłopca siedząca na bryle). W Ogólnopolskim przeglądzie plastycznym z rysunku, malarstwa i rzeźby wzięło udział 58 liceów sztuk plastycznych, w tym kilkuset uczniów – tym bardziej cieszy wynik naszej zdolnej licealistki. Ponadto Sandra w ramach przeglądu stworzyła inne prace - z zakresu malarstwa i rzeźby, również świetne.

Badanie jakości kształcenia w ramach ogólnopolskiego przeglądu sprawuje Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. Udział w badaniu był obowiązkowy dla wszystkich uczniów klasy 3 Liceów Sztuk Plastycznych i 5 Ogólnokształcących Szkół Sztuk Pięknych.

Serdecznie gratulujemy Sandrze! Życzymy kolejnych, świetnych osiągnięć. Wielkie brawa!