MEDIA O NAS

 • Uczniowie piszą listy walcząc o wolność

  W Zespole Szkół Informatycznych rozpoczął się maraton, którego celem jest obrona osób, którzy doświadczyli łamania praw człowieka. Więcej na stronie Radia Koszalin.

 • Spotkanie z Grzegorzem Kowszewiczem - specjalistą Facebook'a

  Dnia 17 grudnia Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku będzie gościł specjalistę Facebook'a - pana Grzegorza Kowszewicza. Nasz niezwykły gość przybędzie do nas wprost ze Stanów Zjednoczonych, aby podzielić się z nami wiedzą na temat działań portalu FB. Więcej na stronie Głosu Pomorza.

 • Słupscy licealiści w obronie praw człowieka

  Przez kilka godzin licealiści z Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku odręcznie pisali apele w sprawie osób, których prawa są łamane. Ale jak przyznaje Małgorzata Siupik, koordynatorka maratonu, wielu uczniów bało się wziąć udział w akcji. Wśród licealistów, którzy poświęcili swój czas i siły by pomóc innym była Marika, która postanowiła wysłać pocztówkę do mieszkańca Tajwanu, który czeka na karę śmierci. Licealiści Zespołu Szkół Informatycznych zapowiadają, że w przyszłym roku zorganizują maraton, do udziału w którym zachęcą wszystkich słupszczan. Wiecej na stronie Radia Koszalin.

 • Plastycy dzieciom zmalowali

  Młodzież z Liceum Plastycznego znajdującego się w Zespole Szkół Informatycznych przy ulicy Koszalińskiej czwartkowy dzień spędziła na oddziale dziecięcym. Uczniowie razem z chorymi dziećmi miło spędzali czas na zabawach, grach i malowaniu. Więcej na stronie Głosu Pomorza.

 • Artykuł o ZSI w "Zbliżeniach"

  Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku należy do nielicznej grupy placówek oświatowych, w których powstawanie każdego nowego kierunku poprzedzone było badaniami regionalnego rynku pracy. Uznając za priorytet przygotowanie uczniów do podjęcia studiów wyższych, kadra pedagogiczna realizuje jednocześnie programy dające młodzieży konkretne umiejętności zawodowe, pozwalające na elastyczne dostosowanie się do potrzeb pracodawców. Więcej w Zbliżeniach.

 • Design z odpadów

  W dniu 19 maja br. w Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku odbył się Dzień Otwartej Szkoły. Na tę okoliczność pojawiło się tu kilkaset młodych ludzi pragnących podjąć naukę w działających w ZSI Technikum Informatycznym, Technikum Weterynarii, Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym, Liceum Plastycznym i Szkole Mistrzostwa Sportowego. Więcej w Miesięczniku Targowym.