Akcja „Jak zostać w domu i nie zwariować"

AKTUALNOŚCI » Akcja „Jak zostać w domu i nie zwariować"

2020-04-17 13:12

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Sympatycy naszej szkoły zapraszamy Was do włączenia się w naszą akcję pod hasłem „Jak zostać w domu i nie zwariować”!

Czas domowej kwarantanny i ograniczenia spowodowane szalejącą pandemią - nie musi być straconym okresem i kojarzyć się z nudą, biernością oraz bezczynnością. Życie pokazuje, że w tym trudnym dla nas okresie potrafimy sobie świetnie radzić. Odkrywamy w sobie ukryte dotąd talenty, czytamy książki, oglądamy filmy i seriale, uczymy się języków obcych online, zwiedzamy wirtualne muzea i galeria, dbamy o aktywność fizyczną, czy też oddajemy się własnym pasjom. Możliwości jest bardzo dużo. Tak naprawdę wszystko zależy od naszej kreatywności, pozytywnej energii, wyobraźni i pomysłowości. Dlatego proponujemy Wam zabawę. Na czym ona polega?

👉W ramach akcji „Jak zostać w domu i nie zwariować” przesyłajcie nam Kochani Wasze zdjęcia przedstawiające jak pozytywnie i kreatywnie radzicie sobie z izolacją, co robicie, żeby „nie zwariować”. Chodzi o to, żeby zobaczyć pozytywny wymiar tego trudnego dla nas czasu. Może ktoś z Was odnalazł jakąś nową pasję, a może wrócił do czegoś, na co normalnie nie miał dotychczas czasu? Im bardziej kreatywnie i z polotem, tym lepiej! Dajcie czadu! Liczymy na Waszą pomysłowość❗️

👉Zdjęcia obrazujące hasło naszej akcji należy wysłać na adres mailowy: g.siupik@zsi.slupsk.pl do 30 kwietnia br. Wasze fotki opublikujmy w specjalnym poście na naszym szkolnym fanpage’u.

Koordynatorem akcji jest Pani Małgorzata Siupik-Winiszewska, nasza pedagog.

„Wszyscy zwariujemy, to pewne” – to krótkie zdanie z jakże dziś aktualnej „Dżumy” Alberta Camus niech pozostanie wyłącznie literacką, słowną konstrukcją.😉

Zachęcamy Was do włączenia się w naszą akcję!❗️🙂