„Mam Talent Online” za nami!

AKTUALNOŚCI » „Mam Talent Online” za nami!

2020-05-08 18:35

„Mam Talent Online”  za nami! Mieliśmy wielką przyjemność podziwiać Kochani Wasze prezentacje talentów. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności naszych uczniów, nauczycieli, rodziców i sympatyków szkoły, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych, sportowych i kreatywnych, a także propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu w okresie pandemii.

Wszyscy spisaliście się świetnie wykazując nieprzeciętny talent. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w wydarzeniu. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i kreatywność. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Konkurs odbywał się w 4 kategoriach: sport, muzyka, sztuki plastyczne i wyjątkowe hobby. O zwycięstwie uczestników w danej kategorii decydowała największa liczba pozytywnych reakcji – „lajków” na daną prezentację. Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

- Pan Maciej Gubernat, nasz nauczyciel języka angielskiego, zwyciężył w kategorii sport

- Laura Kostrubiec, uczennica naszego Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Ignacego Witkiewicza zwyciężyła w kategorii muzyka

- Aleksandra Naskiewicz, uczennica naszego Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Ignacego Witkiewicza zwyciężyła w kategorii sztuki plastyczne

- Izabela Królikowska, uczennica naszego Technikum Weterynarii zwyciężyła w kategorii wyjątkowe hobby

Nagrody i dyplomy jeszcze dziś będą Kochani wysłane na Wasze adresy mailowe.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za uczestnictwo w wydarzeniu.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom.
„Mam Talent Online” organizowała i koordynowała Pani Katarzyna Serafin, nauczycielka w naszym Plastyku.