Wielki sukces szkoły i Pani Moniki Skwarek!

AKTUALNOŚCI » Wielki sukces szkoły i Pani Moniki Skwarek!

2018-12-17 10:22

Za nami uroczyste podsumowanie wielkiego pomorskiego plebiscytu „Nauczyciel na medal“!
Mamy podwójny sukces!!! Zespół Szkół Informatycznych zajął II miejsce w Słupsku w kategorii SZKOŁA NA MEDAL w niniejszym plebiscycie, natomiast Pani Monika Skwarek, nasza Szanowna nauczycielka matematyki, zajęła III miejsce w Słupsku w kategorii NAUCZYCIEL SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ!!!
Uroczysta gala plebiscytu "Nauczyciel na medal" odbyła się w minioną sobotę w gdańskim Teatrze Wybrzeże, gdzie zwycięzcy odebrali dyplomy i atrakcyjne nagrody. Naszą szkołę reprezentowała nagrodzona Pani Monika Skwarek. W gali rozdania nagród uczestniczyli zarówno laureaci etapów powiatowych, jak i wojewódzkiego finału. Po zakończeniu gali wszyscy zebrani zostali zaproszeni na spektakl "Święto Winkelrida. Rewia Narodowa" w wykonaniu aktorów Teatru Wybrzeże.
A teraz słowo o Pani Monice Skwarek, naszej nagrodzonej nauczycielce. Nasza charyzmatyczna i kreatywna matematyczka nie tylko doskonale przekazuje wiedzę, lecz ma także świetną umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszy się sympatią, autorytetem i szacunkiem. W pełni zasługuje na nagrodę! Jesteśmy z niej ogromnie dumni! Serdecznie gratulujemy!Świetny sukces!