Wielki sukces Pani Grażyny Linder

AKTUALNOŚCI » Wielki sukces Pani Grażyny Linder

2019-10-30 15:23

Z wielką radością informujemy, że Pani Grażyna Linder, nasza nauczycielka fizyki, zdobyła Nagrodę Specjalną (nagroda dla nauczycieli) w Krajowym Finale Konkursu Naukowego E(x)plory 2019!!!

Jury konkursu przyznało naszej Szanownej nauczycielce Nagrodę Specjalną za wybitne osiągnięcia w pracy z młodzieżą w ramach Konkursu Naukowego E(x)plory - Pani Grażyna m.in. w bieżącym roku przygotowała największą liczbę zespołów naukowych dopuszczonych do prezentacji w półfinałach Konkursu Naukowego E(x)plory w tzw. Re(x)ach. Przypomnijmy: aż trzy zespoły z naszej szkoły dotarły do Regionalnego Konkursu E(x)plory.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się na zakończenie wydarzenia Gdynia E(x)plory Week w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Konkurs Naukowy E(x)plory jest największym w Polsce wydarzeniem, które pozwala młodym naukowcom w wieku 13-20 lat tworzyć i rozwijać innowacyjne projekty, poszerzać swoją wiedzę i wymieniać się doświadczeniami z innymi młodymi naukowcami, także za granicą. Krajowy Finał Konkursu Naukowego E(x)plory 2019 jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Organizatorem E(x)plory jest Fundacja Zaawansowanych Technologii, której celem jest promowanie i wspieranie badań, rozwoju technologicznego, przedsiębiorczości, a także transferu i wdrażania nowych technologii.

Serdecznie gratulujemy Pani Grażynie tak spektakularnego sukcesu!!! Wielkie brawa!!!