Warsztaty projektowania bohaterów

AKTUALNOŚCI » Warsztaty projektowania bohaterów

UWAGA MIŁOŚNICY CONCEPT ARTU, DIGITAL PAINTINGU, GIER VIDEO, KOMIKSÓW, PROJEKTANCI KOSTIUMÓW, ARTYSTYCZNYCH ILUSTRACJI!!!

Serdecznie zapraszamy na "Warsztaty projektowania bohaterów" z Andrzejem Graniakiem, współtwórcą POTĘGI OBRAZU (www.potegaobrazu.pl), marki, która prowadzi szkolenia z concept artu i digital paintingu.Warsztaty odbędą się w naszym plastyku 21 grudnia o godz. 9.00 w Auli Liceum Plastycznego im. St. I. Witkiewicza. Zapisy pod numerem telefonu: 59 845 60 70 lub 516 248 129.
Szkolenia z concept artu i digital paintingu prowadzone przez Andrzeja Graniaka cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Umiejętność posługiwania się cyfrowymi narzędziami graficznymi/malarskimi i wiedzą związaną z projektowaniem pod kątem tworzenia realizacji, między innymi do gier video, komiksów, ilustracji, projektowania kostiumów do filmów pozwala rozszerzyć zakres możliwości twórczych młodych ludzi, którzy idąc do szkoły plastycznej często nie wiedzą (nie zdają sobie też sprawy) jak można później, po skończeniu szkoły, realizować się zawodowo. W skład cyklu kształcenia wchodzą zagadnienia związane z:
- projektowaniem postaci
- projektowaniem maszyn i przedmiotów
- projektowaniem potworów
- projektowaniem enviro (środowisko, otoczenie)
- podstawy anatomii ludzi i zwierząt
- dynamiczne pozy
- zagadnienia teorii barw
- digital painting
- obsługa programów (Adobe Photoshop, Corel Photopaint)
rysunek z wyobraźni.
Serdecznie zapraszamy!!! Naprawdę warto!!!