Światowy Dzień Książki w Plastyku

AKTUALNOŚCI » Światowy Dzień Książki w Plastyku

2020-04-19 14:29

Już 23 kwietnia (czwartek) przypada największe święto czytelników obchodzone na całym świecie – Światowy Dzień Książki. Obcowanie z książką to nie tylko czytanie, ale także ekscytująca i pełna niespodzianek przygoda, dostarczająca wiedzy oraz wiele satysfakcji. Czytanie książek rozwija wyobraźnię, wzbogaca język, uczy abstrakcyjnego myślenia, stymuluje rozwój. W naszej szkole staramy się aktywnie propagować idee czytelnictwa wśród młodzieży i promować model spędzania czasu wolnego z książką. Fajnie jest widzieć jak nasi uczniowie stają się aktywnymi uczestnikami kultury czytelniczej.

👉Kochani, w związku z nadchodzącym świętem zapraszamy Was do uczestnictwa w naszej akcji pod hasłem „Moja ulubiona książka - pochwal się swoją książką!”. Zabawa jest bardzo prosta: zróbcie zdjęcie ze sobą i ulubioną książką w rolach głównych, następnie fotkę wyślijcie nam w wiadomości prywatnej naszego szkolnego fanpage’u lub na adres mailowy: danielstaw3@wp.pl

👉W zabawie może uczestniczyć cała nasza szkolna społeczność: uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy, a także sympatycy szkoły.

❗️Termin nadsyłania zdjęć do 22 kwietnia (środa). Wasze zdjęcia opublikujemy w specjalnym poście na naszej stronce facebokowej.

Akcję koordynuje Pani Agata Szczepaniak i Pan Daniel Stawski.

Zapraszamy do uczestnictwa w akcji!