Sukces uczniów w "Niekontrolowanym Obszarze Wrażliwości"

AKTUALNOŚCI » Sukces uczniów w "Niekontrolowanym Obszarze Wrażliwości"

2018-03-01 13:38

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie i absolwenci rewelacyjnie spisali się podczas X Konkursu Plastycznego "Niekontrolowany Obszar Wrażliwości".
Stypendium im. Stefana Morawskiego i Iwony Grzymskiej ufundowane przez Krzysztofa Grzymskiego w wysokości – 1.500,-zł przyznano naszej uczennicy Klaudii Zakrzewskiej za dwie prace „Martwa natura z pędzlem” i „Martwa natura z torebką”. Z kolei nasza absolwentka Daria Elwart otrzymała Nagrodę Starosty Powiatu Słupskiego w wysokości 1.000 za dwie prace „Martwa natura”. Wyróżnienia honorowe otrzymały również trzy nasze uczennice: Joanna Laskowska (martwa natura), Magdalena Majewska (martwa natura) i Alicja Grabska (martwa natura z błękitem i żółcią).
Warto nadmienić fakt, że Pani Monika Stępnik, Dyrektor Liceum Plastycznego im. St. I. Witkiewicza, ufundowała nagrodę w wysokości 500 zł, która trafiła w ręce Pana Marka Seweryniuka za pracę „Dom Kolejarza zimą”.
Konkurs „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości” adresowany jest do artystów ze Słupska i całego województwa pomorskiego. W tegorocznej edycji wzięło udział 90 autorów (73 malarzy i 17 rzeźbiarzy). Ogółem na konkurs wpłynęło 157 prac, w tym 125 obrazów i 32 rzeźby.
Serdecznie gratulujemy!