Przyłbice ochronne trafiły do Plastyka

AKTUALNOŚCI » Przyłbice ochronne trafiły do Plastyka

2020-05-13 14:34

Serdecznie dziękujemy społeczności Politechniki Koszalińskiej oraz Roboludek Joanna Król-Mazurkiewicz Centrum Innowacji w Edukacji za otrzymane przyłbice ochronne, które produkuje zaprzyjaźniona z naszą szkołą koszalińska uczelnia we współpracy ze słupską firmą (Roboludek m.in. drukuje elementy i składa przyłbice) . Przyłbice trafiły do nas na dniach i jak widać na zdjęciach używamy z przyjemnością ochronne nakrycia. Czujemy się bezpiecznie! 

Przyłbice ochronne nie tylko zmniejszają ryzyko zakażenia koronawirusem, ale potrafią być także znacznie wygodniejsze od innych akcesoriów ochronnych. Przyłbice, które otrzymaliśmy wytwarzane są w Centrum Druku 3D koszalińskiej uczelni. Trafiają one między innymi do szpitali, ratowników medycznych, służb mundurowych, szkół itp. Polecamy! Świetna jakość wykonania, komfort i bardzo dobre materiały!

Serdecznie dziękujemy za prezenty od koszalińskiej uczelni i słupskiej firmy! Pozdrawiamy całą społeczność Politechniki Koszalińskiej oraz Roboludka. Zdróweczka Kochani, wszystkiego dobrego!