Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

OSIĄGNIĘCIA » Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

 
1. I miejsce dla Judyty Ludwickiej w XVII Pomorskim Konkursie Plastycznym "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta".
2. I miejsce dla Marii Walas w XVII Pomorskim Konkursie Plastycznym "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta".
3. III miejsce ex aequo dla Sary Wencel i Urszuli Mokijewskiej w XVII Pomorskim Konkursie Plastycznym "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta".
4. Prestiżowe wyróżnienie dla Natalii Klasy w XVII Pomorskim Konkursie Plastycznym "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta".
5. Nagrody równorzędne dla Eryka Romana i Sary Wencel w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Inne Spojrzenie".
6. Nagroda równorzędna dla Hanny Lew - Kiedrowskiej w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Inne Spojrzenie".
7. Prestiżowe wyróżnienie dla Eweliny Babis i Aleksandry Podlubnej w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Inne Spojrzenie".
8. II miejsce dla Judyty Ludwickiej w ogólnopolskim konkursie matematyczno – fotograficznym "Matematyka w obiektywie".
9. I miejsce dla Sary Wencel w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Plastycznym pt. "Matematyka - Lubię to!".
10. I miejsce dla Klaudii Zakrzewskiej w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
11. II miejsce dla Alicji Grabskiej w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
12. III miejsce dla Mai Olech w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
13. Wyróżnienie dla Darii Elwart w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
14. II miejsce dla Eweliny Babis w kategorii prac plastycznych w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
15. III miejsce dla Aleksandry Klepin w kategorii prac plastycznych w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
16. Wyróżnienie dla Magdaleny Łozińskiej w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
17. Nagroda Prezydenta Miasta Słupska dla Klaudii Galek w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Witkacy i ja".
18. Duet Ola Klepin i Ola Pojałowska uzyskał trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Zmaterializuj liczbę PI".
19. Kajetan Wójcik zajął wysokie 7 miejsce w etapie wojewódzkim X Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864". Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą.
20. Magdalena Majewska była uczestnikiem V Europejskiego Festiwalu Studentów Rusycystów.
21. Nagroda Burmistrza Miasta Ustka dla Urszuli Mokijewskiej za liczne sukcesy w plastycznych konkursach międzynarodowych, celujące wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.
22. Druga Nagroda dla Eryka Romana w XVII Ogólnopolskim konkursie „Ja i Król Maciuś Pierwszy".
23. I miejsce dla Dagmary Grzegorczyk w ogólnopolskim konkursie „Matematyczna Choinka”.
24. Prestiżowe wyróżnienie dla Adrianny Kaszuby w ogólnopolskim konkursie „Matematyczna Choinka”.
25. I miejsce dla Dariusza Begiedzy w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W harmonii z przyrodą”.
26. II miejsce dla Stanisława Czombera w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W harmonii z przyrodą”.
27. III miejsce dla Eweliny Babis w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W harmonii z przyrodą”.
28. Prestiżowe wyróżnienie dla Dagmary Grzegorczyk, Aleksandry Klepin, Eryka Romana oraz Tadeusza Czombera w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W harmonii z przyrodą”.