Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA » Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

  1. Tytuł Finalisty 47. Olimpiady Języka Rosyjskiego dla Magdaleny Majewskiej.
  2. Dyplom dla Magdaleny Majewskiej za uzyskanie wyróżniającego wyniku w zawodach okręgowych XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego.
  3. I miejsce dla Hanny Lew-Kiedrowskiej w konkursie plastycznym „Słupsk pięknieje na wiosnę”.
  4. Wyróżnienie dla Eweliny Babis w konkursie plastycznym „Słupsk pięknieje na wiosnę”.
  5. Nagroda dla Stanisława Czombra w 14. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne spojrzenie”.
  6. Wyróżnienie dla Urszuli Mokijewskiej w 14. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne spojrzenie”.
  7. II miejsce w III Konkursie Rysunkowym Województwa Pomorskiego „Rysunek surrealistyczny wg Salvadora Dali” dla Blanki Erbel.
  8. III miejsce w III Konkursie Rysunkowym Województwa Pomorskiego „Rysunek surrealistyczny wg Salvadora Dali” dla Hanny Lew-Kiedrowskiej.
  9. II miejsce dla Magdaleny Majewskiej w IX Konkursie Wiedzy o Rosji „Ścieżkami Rosji”.
  10. Wyróżnienie dla Darii Elwart w dziedzinie rysunku w XII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie.
  11. Wyróżnienie dla Hanny Lew-Kiedrowskiej w dziedzinie malarstwa w XII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie.
  12. II nagroda dla Alicji Orłowskiej i Blanki Erbel w Konkursie poetycko-plastycznym „Wiersz+”.
  13. Wyróżnienie dla Hanny Lew-Kiedrowskiej w Konkursie poetycko-plastycznym „Wiersz+”.
  14. Wyróżnienie dla Klaudii Zając w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną”.
  15. Wyróżnienie dla Darii Elwart w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym za pracę: „Asymetria naturalna”.
  16. Wyróżnienie dla Darii Elwart w VI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w Obiektywie.
  17. Nagroda Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku dla Hanny Lew-Kiedrowskiej, laureatki VIII Konkursu pt. „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości”.
  18. Wyróżnienie dla J. Ludwickiej, K. Mroczek, D. Elwart, K. Zakrzewskiej, H. Lew Kiedrowskiej i K. Kani w VIII Konkursie pt. „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości”.
  19. III miejsce dla Blanki Erbel w VIII Ogólnopolskim Konkursie SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH w kategorii malarstwo.
  20. I miejsce dla Marii Walas w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „SPORT NAS ŁĄCZY” – OLIMPIADA.
  21. II miejsce dla Urszuli Mokijewskiej w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „SPORT NAS ŁĄCZY” – OLIMPIADA.
  22. Wyróżnienie dla Marcela Chwalińskiego i Patrycji Dąbrowskiej VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „SPORT NAS ŁĄCZY” – OLIMPIADA.
  23. II miejsce dla Darii Elwart w ramach II Biennale Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego „Obraz abstrakcyjny”.
  24. I miejsce dla Stanisława Czombra w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym „Witkacy i ja”.
  25. Wyróżnienia dla Alicji Orłowskiej, Marty Wyczlińskiej i Dariusza Begiedzy  w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym „Witkacy i ja”.
  26. III nagroda dla Stanisława Czombra w VIII Konkursie Rzeźbiarskim im. St. Zagajewskiego.
  27. Wystawa Klaudii Kani z klasy IV LP w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku.
  28. Magdalena Majewska, Daria Elwart, Dariusza Begiedzy i Alicji Orłowskiej zakwalifikowały się do rejonowego etapu Olimpiady Artystycznej.
  29. Prace Klaudii Kani i Kasandry Mroczek zakwalifikowane zostały na wystawę pokonkursową Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajcie o ogrodach”.
  30. Wyróżnienie dla Marii Walas w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magia Świąt”.
  31. 10 miejsce w województwie dla Karoliny Małeckiej i 18 dla Magdaleny Łozińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND.
  32. Praca Stanisława Czombra zakwalifikowała się na wystawę pokonkursową konkursu: Kalendarz autorski – Typorok 2016 Poznań.
  33. Magdalena Majewska zwyciężyła w konkursie na logo Miejsce Animacji Kultury.
  34. Praca Kasandry Mroczek zakwalifikowała się na wystawę pokonkursową konkursu: W stronę wyobraźni – dedykowane Z. Beksińskiemu.
  35. II miejsce w kategorii malarstwa dla Darii Elwart, oraz 6 lokata  na liście wszystkich uczestników, VII miejsce w kategorii rysunku dla Eweliny Babis w makroregionalnym przeglądzie z rysunku i malarstwa.
  36. II miejsce dla Urszuli Mokijewskiej w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej „Color Art.”.
  37. Wyróżnienie dla Magdaleny Łozińskiej oraz kwalifikacja do wystawy dla prac Hanki Lew Kiedrowskiej i Magdaleny Pawelec w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zabierz mnie tam wyobraźnią – kolorowe impresje”.
  38. I miejsce dla Hanny Lew Kiedrowskiej, II miejsce dla Eweliny Babis i III miejsce dla Alicji Grabskiej w międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Przedmiot Architektura Miasto”.