Osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA » Osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

  1. Dyplom za udział w XVI Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.
  2. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Olimpiada – Londyn 2012
    organizatorzy: Fundacja Młoda Polonia W-wa
    honorowy patronat: L. Wałęsa, Minister Kultury – B. Zdrojewski, członkini MKOL – Irena Szewińska (prace wpłynęły z Litwy, Rosji, Norwegii, Meksyku, Łotwy, Słowacji, Chorwacji, Chin). Nagrody przyznano w grupach:
    - Grand Prix: Dominika Kubicka z klasy II LP i Anna Wruszczak z klasy IV LP
    - Pierwszych nagród: Joanna Wac z klasy II LP, Patrycja Kalczyńska z klasy IV LP i Bartłomiej Szultka z klasy IV LP
    - Drugich nagród: Aleksandra Chmura z klasy II LP, Joachim Olejnik z klasy IV LP, Marta Pilacka, Adelina Nowak, Martyna Jędrzejewska z klasy IV LP, Paulina Motarska z klasy II LP
    - Trzecich nagród: Paulina Bogdanowicz z klasy IV LP
    Prace nagrodzone będą w lutym prezentowane w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, następnie w ambasadzie Rzeczypospolitej w Londynie (podczas Olimpiady).
  3. Dyplom za udział w XII Wojewódzkich Targach Prac Dziecięcych „Pomysłowy Dobromir”.
  4. XVI Wojewódzki konkurs pt. „Moje marzenia” w Lęborku (MOK) nagrody otrzymali:
    - Grand Prix – Anna Kowalczyk z klasy IV LP
    - I miejsce w kategorii 17-21 lat – Aleksandra Myślińksa z klasy III LP
    - II miejsce w kategorii 17-21 lat – Paulina Jankowska z klasy IV LP
    - III miejsce w kategorii 17-21 lat – Agnieszka Połeć z klasy III LP
    - 2 wyróżnienia w kategorii 17-21 lat – Joanna Wac z klasy II LP i Patrycja Kalczyńska z klasy IV LP
    oraz
    II miejsce w kategorii 13-16 lat – Kasandra Mroczek z klasy I LP.
  5. Wyróżnienie dla Nikoli Szcześniak w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym.
  6. I miejsce Joanny Wac w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.
  7. II miejsce Aleksandry Chmury w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.
  8. Wyróżnienie dla Agnieszki Trelińskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.
  9. III miejsce Anny Kowalczyk w konkursie plastycznym ART (D) EKO.
  10. II miejsce Pauliny Jankowskiej w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Koszalin 2012 „Muzyką malowane”.
  11. Nagroda dla Anny Kowalczyk w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  12. Nagroda dla Adeliny Nowak w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  13. Nagroda dla Aleksandry Chmury w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  14. Wyróżnienie Martyny Jędrzejewskiej w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  15. Wyróżnienie Anny Wruszczak w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  16. II miejsce Joanny Wac w 3. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Labirynt Wyobraźni”. 
  17. Wyróżnienie dla Pauliny Motarskiej w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym.
  18. Wyróżnienie dla Agnieszki Trelińskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  19. II miejsce Aleksandry Chmury w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  20. I miejsce Joanny Wac w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  21. Wyróżnienie dla Aleksandry Chmury w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  22. I miejsce Mai Czeszejko w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Sport nas łączy – EURO 2012.
  23. Konkurs PGK w Słupsku – „Wspólnie dbajmy o środowisko” – nagrodzone uczennice klasy II: Joanna Wac i Maja Czeszejko.
  24. Podziękowanie za pomoc wychowankom Placówki Socjalizacyjnej „Mój dom – moja przyszłość” w organizacji kiermaszu wielkanocnego.