Nowy Słupski Niedźwiadek Szczęścia od Sandry

AKTUALNOŚCI » Nowy Słupski Niedźwiadek Szczęścia od Sandry

2020-05-17 17:47

Kolejny Słupski Niedźwiadek Szczęścia pojawił się w przestrzeni Słupska. Najnowszy, niezwykle kolorowy, kunsztownie wykonany miś, stanął przed siedzibą słupskiej firmy edukacyjnej Roboludek Joanna Król-Mazurkiewicz Centrum Innowacji w Edukacji i Matludek Joanna Król-Mazurkiewicz Centrum Innowacji w Edukacji przy ulicy Kołłątaja 32. Z przyjemnością informujemy, że autorem projektu jest Sandra Skurnóg, nasza utalentowana uczennica Liceum Sztuk Plastycznych, która stworzyła koncept projektowy misia według wskazówek i wizji artystycznej Pani Joanny Król-Mazurkiewicz i Pana Mariusza Mazurkiewicza (oboje Państwo prowadzą słupskiego Roboludka i Matludka).

Miś został nazwany RoboMatLudkowym Słupskim Niedźwiadkiem Szczęścia. Jest bardzo wyjątkowy i spełnia marzenia dzieci. Wystarczy tylko szepnąć mu je do uszka.

Cieszymy się bardzo na tę współpracę ! Roboludek to świetna firma edukacyjna wspierająca rozwój dzieci w zakresie matematyki, techniki, robotyki oraz kompetencji społecznych i językowych. Wdraża innowacyjne projekty edukacyjne w placówkach oświatowych propagując nowoczesne metody i formy nauczania.

Brawo Sandra! Brawo Roboludek!