MEDIA O NAS

 • Sukces słupskich uczniów w międzynarodowym konkursie

  Uczniowie Liceum Plastycznego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku wzięli udział w VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Sport nas łączy" pod hasłem "Kochamy taniec" organizowanym przez Zespół Szkół w Postominie. Najważniejszą nagrodę konkursu - Grand Prix - zdobyła Hanna Lew Kiedrowska, uczennica Liceum Plastycznego w Słupsku. Więcej na stronie Radia Fama oraz Głosu Pomorza.

 • Kolejny młody zdolny artysta ze Słupska

  Kolejny sukces ucznia Liceum Plastycznego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Więcej na stronie Gryf24.

 • Listy w obronie praw

  Każdy może napisać w obronie osób represjonowanych. W ZSI trwa dzisiaj Maraton Pisania Listów Amnesty International. Więcej na stronie oraz w Głosie Pomorza.

 • Sukces uczennicy Liceum Plastycznego w Słupsku

  Uczennica Liceum Plastycznego w Słupsku (ZSI w Słupsku przy  ul. Koszalińskiej) Magdalena Łozińska (kl. II) została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego ogłoszonego przez Program I Polskiego Radia, pod patronatem honorowym żony Prezydenta RP Anny Komorowskiej.Więcej w Głosie Pomorza, na stronach Głosu Pomorza, Gryf24, Nasze Miasto oraz w Biuletynie Plastyk na 21 stronie.

  Wypowiedź Magdaleny Łozińskiej w serwisie Polskiego Radia oraz ocena jurorki konkursu prof. Danuty Kołwzan - Nowickiej pracy naszej uczennicy.

 • Teatralnie o przemocy

  Szeroko rozumiana przemoc w szkołach to problem. Aby z nią walczyć, trzeba przede wszystkim rozmawiać. Okazję do refleksji na ten temat mieli uczniowie słupskiego Zespołu Szkół Informatycznych, w którym odbył się spektakl ukierunkowany na przeciwdziałanie agresji. Więcej na stronach Kanału 6, Radia Fama oraz TV Słupsk (od 06:59 do 08:25 min).

 • Ekologiczny Dzień Spódnicy w Słupsku

  Uczniowie Liceum Plastycznego oraz członkowie stowarzyszenia "Aktywne Pomorze" postanowili zorganizować nietypowy happening. Więcej na stronie Radia Koszalin oraz Głosu Pomorza.

 • Happy Szkoły ze Słupska. Moda trwa

  HAPPY szaleństwo trwa. Niedawno mieliśmy teledyski miejskie Słupska i Darłowa teraz HAPPY są słupskie szkoły. Pojawiły się bowiem teledyski Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz Mechanika czyli Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych. Więcej na stronie GRYF24.

 • Spotkanie z Marcinem Prokopem w Słupsku

  - Jasne, że ci, którzy mają mamę w Warszawie i mogą do niej pójść na kotleta mają trochę łatwej niż ktoś ze Słupska, kto mieszka z pięcioma kolegami na stancji, ale szanse na odniesienie sukcesu wszyscy mają takie same - przekonywał we wtorek Marcin Prokop. Więcej na stronie Głosu Pomorza.

 • Kolorowy happening w Słupsku na pierwszy dzień wiosny

  W piątek uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku zachęcali przechodniów do wspólnego udziału w Kolorowym Happeningu. Była to już druga odsłona happeningu organizowanego przez Słupskie Porozumienie Obywatelskie i ZSI w Słupsku w tym tygodniu. Więcej na stronie Głosu Pomorza, oraz TV Słupsk (od 29:42 do 34:59 min).

 • Happening na al. Wojska Polskiego. Starły się siły dobra i zła

  Na deptaku na al. Wojska Polskiego młodzież stanęła po dwóch końcach liny. Jeden jej koniec ciągnęli młodzi z napisami "gryf w I lidze", "kultura i koncerty dla młodych","tańsze mzk", na drugim końcu stanęli przebrani w czarne t-shirty słupszczanie z napisami: "szare miasto", "nikt nas nie słucha", "brak życia". Wszystko to działo się przy dźwiękach jazzu granego na żywo. Więcej na stronie Głosu Pomorza.