"Mam Talent" 2019 w Plastyku

AKTUALNOŚCI » "Mam Talent" 2019 w Plastyku

2019-03-21 19:14

Jak co roku, w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Mam Talent” mający na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów, jak i popularyzację działań artystycznych, jako jedną z form spędzania wolnego czasu. Nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali niezwykle interesujące programy pokazujące nietuzinkowość oraz talent każdego z uczestników. Kolejna edycja naszego szkolnego konkursu potwierdziła, że jest wielu mega utalentowanych uczniów, spośród których niezwykle trudno wybrać tego najlepszego.

Konkursowi „Mam Talent” towarzyszyło również rozdanie "Oskartów" przez naszych uczniów wyróżnionym przez nich nauczycielom. Wiosenną tradycją naszej szkoły od lat są nominacje nauczycieli do "Oskartów". Uczniowie typują drogą głosowania poszczególnych nauczycieli do wybranych kategorii osobowościowych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz Wszystkim uczestnikom konkursu „Mam Talent”! Dziękujemy Jurorom oraz fenomenalnej publiczności, która miała okazję obejrzeć wspaniałe artystyczne widowisko, a przy okazji doskonale się bawiła. W końcu gratulujemy naszym Wspaniałym i niepowtarzalnym nauczycielom zdobytych "Oskartów”!